הסיבה שאלפי אנשים נרשמו השנה לתואר ראשון בחינוך

אחרי שהבנו שתואר ראשון אפשר ללמוד גם מרחוק, זו ההזדמנות ללמוד במכללה שכל המהות שלה היא חינוך, ועם 95% השמה לעבודה בסיום הלימודים, מכללת שאנן היא ה-מכללה ללמוד בה.

השנה נרשמה עלייה משמעותית בקרב הנרשמים לתואר ראשון בחינוך. הסיבה לכך היא שהתואר הוא לא רק טייטל, והוא מכין אותך לעשייה משמעותית ומעניק גם ניסיון פרקטי וגם התמחות. במיוחד בתקופה שבה הכל קרה מרחוק, הבינו את החשיבות של אנשי חינוך איכותיים, שידעו להתמודד עם כל האתגרים ולא לפספס אף תלמיד, גם אם הוא לא יושב מולם בכיתה.

לא פשוט להחליט איזה תואר לעשות, ולא פשוט להתבשל על הרעיון.
זו החלטה באמת רצינית. איפה אני אלך להשקיע 3 או 4 שנים מהחיים שלי?
מה צריך להיות שם כדי שבשנים האלו אני אצמח, אתפתח, אקבל כלים פרקטיים וגם אהנה מהחוויה?

הדבר הבא, הוא להחליט איפה?

יש לא מעט מוסדות שיכולים להתאים, אבל יש כמה וכמה תנאים שצריך לקחת בחשבון, במיוחד כשמגיעים מהמגזר הדתי/חרדי. 

חשוב שהמקום יעניק ערך מוסף, מעבר לחווית לימודים דתית איכותית וערכית, גם אפשרות ללימודים בהפרדה, והכי חשוב – פרקטיקה! מקום שיכשיר ויכין לשוק העבודה, ואף יעניק יתרון משמעותי בניסיון. 

במכללת שאנן שבחיפה מקבלים הכשרה לעבודה במוסדות החינוך הממלכתי-דתי, מעצם השתייכות המכללה לציונות הדתית.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אווירה ערכית, דתית, יחס אישי

אחד הפרמטרים החשובים ביותר שצריך לקחת בחשבון הוא היחס האישי. המרצה הוא לא רק זה שעומד מול הכיתה ומסביר. הוא צריך להכיר אותך, לדעת מה החוזקות שלך ולעזור לך להשתפר אל מול החולשות שלך. במכללת שאנן מבינים את החשיבות והדגש הכי גדול אצלם הוא קודם כל יחס אישי מכל מרצה ומרצה, ומעצם חווית הלימודים האישית מקבלים את הכלים להפוך לדמות מפתח משמעותית בחיי התלמידים שלך לעתיד.

ללמוד מאיפה שרוצים מתי שרוצים

אם כבר בחרתם במכללת שאנן, כשתגיעו לשם תשמחו לגלות שהיא ממוקמת בשטח ירוק מלא בנוף של טבע פתוח ופסטורלי, ואם כבר הולכים לבלות איפה שהוא 3 או 4 שנים מחיינו, אז לפחות שיהיה נוף מדהים. 

אם הנוף פחות מעניין אתכם, או שהנוף מהבית שלכם פשוט הרבה יותר מיוחד בעיניכם ותשמחו לוותר על הנסיעות, תוכלו לעשות את התואר במתכונת היברידית, וללמוד גם מרחוק וגם מהמכללה, וליהנות מכל העולמות.

"אֵין הַנַּחְתּוֹם מֵעִיד עַל עִסָּתוֹ" לשון חז"ל

סטודנטים וסטודנטיות מספרים על מכללת שאנן, בואו נשמע:

נשמע לכם מעניין ללמוד תואר בחינוך במכללה הדתית הטובה בארץ? 
השאירו פרטים או התקשרו>>>

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם