מה עושים עם תואר ראשון בחינוך?

רוצים לדעת מה אפשר לעשות עם תואר ראשון בחינוך, חוץ מללמד בכיתה?
זהירות ספוילר לפניכם – המון!
אבל לא נסתפק בתשובה לקונית זו. אחרי הכול מדובר בהחלטה חשובה שתשפיע על הקריירה ועל החיים שלכם בעתיד.
יש בארץ לא מעט דמויות בולטות לבוגרי תואר בחינוך, שתרמו באופן משמעותי לשדה החינוך בארץ. בין אם מדובר בעובדי הוראה שהפכו ׳מורים לחיים׳; מומחים בתחומם, כמו אריאלה לונברג, מדריכה ליישומי תיקשוב בחינוך במחוז חיפה ורכזת תיקשוב של מרכז פיסג״ה בקרית מוצקין; באיש החינוך, שי פירון, שלימים הפך לשר החינוך בישראל; או בח״כ חילי טרופר שבעברו ניהל את בית הספר ברנקו וייס ברמלה, ושימש גם כעוזר בכיר לשר החינוך שי פירון.
בעוד שלא מעט מהבוגרים בוחרים בקריירה משמעותית ומרגשת כמורים בבתי הספר ונהנים מההזדמנות הנפלאה להשפיע על בני הדור הבא, הפוטנציאל לא נעצר שם. הדרך פתוחה בפניכם למסלולי קידום נחשקים המובילים ישירות למגוון משרות בכירות במערכת החינוך, כמו מנהל בית ספר, מפקח ועוד.
לימודי חינוך מובילים לשדה הזדמנויות עשיר ומגוון. בוגרים משתלבים בעבודה כיועצים חינוכיים, מפתחי תוכניות לימוד או מנתחי מדיניות חינוכית. חלקם עשויים להשתלב בהדרכה ובחינוך במוזיאונים, בהוראת מבוגרים, בייעוץ לקריירה, בניהול משאבי אנוש, בגיוס עובדים, בספרנות, באמון (קואוצ׳ינג) ועוד ועוד…

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   אז למה מכללת שאנן?

אם אתם באמת רוצים ללמוד חינוך, בואו ללמוד במקום הנכון! מכללת שאנן תכין אתכם לכול אותן הזדמנויות מרתקות שעומדות לפתחכם ותהפוך אתכם למודל של מחנכים-מנהיגים, ׳מורֶנטורים׳ מובילים במערכת החינוך של המאה ה-21. 
אחרי הכול, מדובר במכללה אקדמית דתית המושרשת במסורות היהודיות ומובילה בתחום לימודי החינוך בארץ! המכללה דוגלת במצוינות חינוכית ומתגאה בתוכנית לימודים מקיפה, בסגל מנוסה ובסביבת לימודים מטפחת וידידותית.
כמוסד אקדמי המחויב הן למסורות והן לחשיבה קדימה, המכללה מכשירה בוגרים עכשוויים מבחינת גישת ההוראה ועם זאת נטועים במסורת מבחינת הערכים החינוכיים המרכזיים.
הלימודים במכללה מתמקדים לא רק בהקניית ידע אלא גם ביצירת העתיד, והכל תוך הנאה מהיתרונות הייחודיים הנלווים ללימודים אלה. במהותו, תואר ראשון בחינוך, במיוחד ממוסד מכובד כמו מכללת שאנן, הוא לא רק מקצוע, זה ייעוד!
 
רוצים לדעת עוד על יתרונות המכללה? נהדר, המשיכו לקרוא!
תואר ראשון בחינוך מציע שני סוגי התמחות לבחירתכם: הכשרה לעבודה עם אוכלוסיית הלומדים המתאימה לנטיות הלב שלכם (מהגיל הרך ועל לתלמידים בתיכון); והתמחות במקצוע המעניין אתכם (כמו מקרא, אנגלית ועוד).
הלימודים, המתנהלים באווירה תורנית, מציידים אתכם גם בכלים הטכנולוגיים, בהכשרה ובהתמחות שיהפכו אתכם לאנשי מקצוע מבוקשים עם קריירה מלווה בתחושת שליחות והזדמנויות נפלאות לחולל שינוי ולהשפיע על הדור הצעיר.
תוכלו גם לבחור במסלול שמעניק תעודת הוראה המעידה על הידע התיאורטי, המיומנויות והכלים שנרכשו במהלך הלימודים, וחיוניים להשתלבות בעבודה החינוכית של המאה ה-21, במסגרות החינוך הפורמלי והבלתי פורמלי כאחד. לא בכדי, אחוזי ההשמה (95%) של בוגרי מכללת שאנן, הם מהגבוהים בארץ!
במקביל ללימודים, מכללת שאנן מקיימת פרויקטים מרתקים וייחודיים, כגון:
פרויקט ׳מדרשת מעיין׳ – המשלב לימודים רוחניים לצד הלימוד האקדמי.
פרויקט ׳מורנטור׳ – שהופך את המורה למנטור המשמש כדמות חינוכית יוצאת דופן ומודל לתלמידים.
מסלול מצוינות – שמטרתו להצמיח מנהיגות חינוכית, אקדמית וחברתית.
ולבסוף, המכללה מציעה לסטודנטים מלגות כמו גם אפשרות להמשיך ללימודי תואר שני – M.Ed. בחינוך ובהוראה. החל משנת הלימודים תשפ״ב, המכללה מציעה מסלול מואץ 5 שנתי לתואר ראשון ושני, עם התמחות בחינוך המיוחד או באנגלית.

"אֵין הַנַּחְתּוֹם מֵעִיד עַל עִסָּתוֹ" לשון חז"ל

סטודנטים וסטודנטיות מספרים על מכללת שאנן, בואו נשמע:

 אם השאיפה שלכם היא לעבוד במקצוע מספק בעל יתרונות רבים והרגשת שליחות יהודית ציונית, מהרו להירשם!

הביקוש גבוה ומספר המקומות מוגבל! 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם