מאות ילדים במערכת החינוך מחפשים דמות משמעותית בחיים

תואר ראשון ושני בחינוך מיוחד במכללת שאנן – שליחות עם מקצוע

אם התלבטתם בחודשים האחרונים באיזה תואר לבחור, ותואר בחינוך נשמע לכם מעניין, בוודאי יצא לכם גם לשמוע על תואר בחינוך מיוחד. אז מה כל כך מיוחד בתואר הזה, ולמה יכול להיות שזה התואר בשבילך?

זה לא חדש שבתחום החינוך יש דרישה לאנשי מקצוע איכותיים. על אחת כמה וכמה בתחום החינוך מיוחד. השנה האחרונה הביאה לסדר את היום את הדרישה באנשי מקצוע שיוכלו ללוות את התלמידים ולהוות גורם משפיע, ומשמעותי ביוםיום שלהם. 

תלמידי החינוך המיוחד היו היחידים בארץ שלא למדו מרחוק, והמחנכים שלהם ליוו אותם מקרוב לאורך כל התקופה שבה כל התלמידים בארץ למדו במערכת למידה מרחוק ורק כיתות תלמידי החינוך המיוחד המשיכו הגיע באופן רציף לבתי הספר, כשהם התלמידים היחידים שם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

התמודדות עם סיטואציות לא צפויות שכאלה, היא חלק בלתי נפרד מהיום יום של איש החינוך המיוחד. 

ביום יום התלמידים ראו רק את ההורים שלהם, או את הכיתה והמורה, שהיו האנשים היחידים שהם ראו בשעות שהם לא היו בבית, מה שהפך את המורה לדמות מרכזית ומשמעותית עבורם. עבור המורים זה הרבה מעבר למקצוע, פה מדובר בשליחות.

במכללת שאנן מכשירים מורים לחינוך מיוחד, בעלי השקפת עולם דתית-לאומית הרואים בהוראה שליחות וטובת התלמיד עם מוגבלויות לנגד עיניהם.

מסלול החינוך המיוחד מכשיר מורים-מנהיגים אשר מעמידים במרכז השקפת עולמם את השתלבותם של תלמידים עם מוגבלויות בחברה תוך חינוכם לעצמאות, איכות חיים ושילוב בקהילה.

במסלול תזכו להתנסות קלינית בכיתות בהן משולבים תלמידים הזקוקים לשירותי החינוך המיוחד, ואפילו ניתנת האפשרות להוסיף תעודת הוראה לגננות לחינוך מיוחד, מה שלא ניתן לקבל בכל מכללה לחינוך.

"אֵין הַנַּחְתּוֹם מֵעִיד עַל עִסָּתוֹ" לשון חז"ל

סטודנטים וסטודנטיות מספרים על מכללת שאנן, בואו נשמע:

מעניין אותך לשמוע עוד על לימודי החינוך המיוחד במכללת שאנן? השאירו פרטים או התקשרו>>>

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם